![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/eeeek1-979x768-1.jpg?resize=979%2C768&ssl=1)
Στο πλαίσιο προγράμματος επισκέφθηκαν τον Δήμαρχο Τρικκαίων Νίκο Σακκά, μαθητές/τριες και εκπαιδευτικοί του ΕΕΕΕΚ Τρικάλων. Αλλά η επίσκεψη εξελίχθηκε σε μια ευχάριστη συνάντηση με συμπολίτες που, όπως τόνισε ο Δήμαρχος, ο Δήμος στηρίζει και συνεχίζει να στηρίζει μέσω διαφόρων δράσεων. Η επίσκεψη αφορούσε στο πρόγραμμα «Γνωρίζω τον τόπο μου» και ο υποδιευθυντής κ. Θανάσης Καραεώργος με την εργοφυσιοθεραπεύτρια κ. Σταυρούλα Βουτσελά επέλεξαν να ξεκινήσει από τον Δήμαρχο. Οι μαθητές/τριες συνομίλησαν με τον κ. Σακκά θέτοντας και αίτημα, ενώ του επέδωσαν και δώρο με πολλή αγάπη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/eeeek2.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Από το γραφείο Τύπου