![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/voitheia7.jpg?resize=777%2C777&ssl=1)
Πράξη Ανθρωπιστικής αλληλεγγύης από τη Διευθύντρια κυρία Σουκούλη Παρασκευή και όλο το εργαζόμενο προσωπικό του Κέντρου Υγείας Λουτρακίου, αποτελεί η αποστολή ποσότητας καθαριστικών προς τους δοκιμαζόμενους συνδημότες μας, κατά την πρόσφατη θεομηνία. Τη δωρεά παρέλαβε η Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής, Υγείας & Αλληλεγγύης του Δήμου Πύλης κα Χαρά Καλιώρα και μερίμνησε ώστε άμεσα να μοιραστούν μαζί με τα τρόφιμα, που πρόσφατα είχε αποστείλει η Περιφέρεια Θεσσαλίας για το σκοπό αυτό. Το προσωπικό του «Βοήθεια στο Σπίτι» ανέλαβε το μοίρασμα πόρτα πόρτα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/ky-loytrakioy.jpg?resize=777%2C642&ssl=1)
Ο Δήμος Πύλης ευχαριστεί θερμά τη Διευθύντρια κυρία Σουκούλη Παρασκευή καθώς και όλους του εργαζομένους στο Κέντρο Υγείας Λουτρακίου για την ανθρωπιστική προσφορά τους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/voitheia6.jpg?resize=777%2C583&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/voitheia3.jpg?resize=777%2C583&ssl=1)