![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000089420.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ:
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων ’’Διονύσιος Σολωμός’’. Ευχαριστεί θερμά την Φαρμακοβιομηχανία <ΒΙΑΝΕΞ> του κ. ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ για την μεγάλη χορηγία που προσέφερε στο σχολείο μας. Δώρισε και φρόντισε για την τοποθέτηση 2 Μπασκετών στο αύλειο χώρο του σχολείου καθώς επίσης και 5 μπάλες καλαθοσφαίρισης.
Με εκτίμηση
Το Δ.Σ. του Συλλόγου
Ο Πρόεδρος
Ευάγγελος Κουτής
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000089421.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000089422.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)