![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/image-4-19.jpg?resize=373%2C280&ssl=1)
Της καλύτερης φιλοξενίας έτυχε σήμερα στον Βόλο και συγκεκριμένα στα Καλά Νερά του Δήμου Νοτίου Πηλίου, η ΥφΥΠΕΝ Αλεξάνδρα Σδούκου, όπου παραβρέθηκε σε ημερίδα που διοργάνωσε η ΠΕΔ. Και πως το κυβερνητικό στέλεχος να μην αισθάνθηκε σαν στο σπίτι της , αφού την υποδέχτηκε μεταξύ άλλων, η χαμογελαστή και μονίμως ευδιάθετη υπάλληλος της ΠΕΔ Θεσσαλίας Μαρίνα Μπαρσούκη. Άνθρωπος της προσφοράς η Μαρίνα, γεμάτη θετική ενέργεια έβαλε τη δική της πινελιά στην επιτυχημένη εκδήλωση για την παρουσίαση του προγράμματος “ΑΠΟΛΛΩΝ”.