![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-62.jpg?resize=750%2C430&ssl=1)
Εκατοντάδες φαναράκια πέταξαν στον ουρανό της Καλαμπάκας συνοδευόμενα από ευχές, στην εκδήλωση του Εμπορικού Συλλόγου που έγινε στον αύλειο Χώρο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπάκας.
Ο Εμπορικός Σύλλογος διοργάνωσε με επιτυχία την όμορφη εκδήλωση η οποία είχε μεγάλη επιτυχία και συμμετείχαν πολλοί συμπολίτες μας και επισκέπτες.
Ο πρόεδρος κ. Αποστόλης Αθανασούλας ευχαρίστησε όλους όσους παραβρέθηκαν και συμμετείχαν, καθώς και ο πρόεδρος της ΜΟ.ΛΕ. Καλαμπάκας κ. Σάκης Προυφόπουλος με τα μέλη που είχαν ενεργό συμμετοχή στην εκδήλωση.
Kalabakacity.gr
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-63.jpg?resize=800%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-64.jpg?resize=800%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-65.jpg?resize=800%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-66.jpg?resize=800%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-67.jpg?resize=799%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-68.jpg?resize=799%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-1-69.jpg?resize=799%2C533&ssl=1)