![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/img-b68b8b017f8fd05a6199148b34be0640-v.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Σε ευχάριστο και οικογενειακό κλίμα, τα μέλη του Σωματείου Εργαζομένων Δημοτικής Αστυνομίας Δήμου Τρικκαιων έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα, παρουσία του Δημάρχου Τρικκαιων κ. Σακκά Νικόλαου και του Δημοτικού συμβούλου Ρόμπου Χριστόφορου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/img-e5c203d28ecb9437fad661ba6654d100-v-1.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Στο πλαίσιο της πρώτης εκδήλωσης του σωματείου, έγινε ανταλλαγή ευχών μεταξύ των παρευρισκομένων, ενώ τονίστηκε η στήριξη στους εργαζόμενους της υπηρεσιας για μια χρονιά δημιουργική προς τη βελτίωση της ποιότητας ζωής της τοπικής κοινωνίας και πάντα δίπλα στους πολίτες των Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/img-3cfaa72994150a345ebc832727e40e9a-v.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/img-938ef862753f2c16deb226f1e6f097d2-v.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/img-5845d9b295f5477928eced63555b8683-v.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)