![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-1-62.jpg?resize=1200%2C858&ssl=1)
ΕΛΜΕΤ – ΟΧΙ στα ιδιωτικά Πανεπιστήμια!
Στα Τρίκαλα Ενώνουμε την φωνή μας μαζί με το φοιτητικό, αγροτικό – εργατικό κίνημα για να μην κατατεθεί – να μην ψηφιστεί αυτός ο νόμος, στην πλ. ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 13:00
Στα Τρίκαλα Ενώνουμε την φωνή μας μαζί με το φοιτητικό, αγροτικό – εργατικό κίνημα για να μην κατατεθεί – να μην ψηφιστεί αυτός ο νόμος, στην πλ. ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 13:00