Είναι μια κινηματογραφική εμπειρία με ομορφιά, ροή και συναίσθημα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/screenshot-2023-1225-190823.jpg?resize=984%2C563&ssl=1)
Ο τρικαλινός φωτογράφος Δημήτρης Δέδες, στο πλαίσιο ανάδειξης της φετινής σεζόν (2023-24) του “Μύλου των Ξωτικών”, δημιούργησε ένα σύντομο Timelapse με κύρια θεματολογία τη πολύχρωμη Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα, το εορταστικό κλίμα διασκέδασης, καθώς και τα χαμόγελα στα πρόσωπα μικρών και μεγάλων.
Χρειάστηκαν περίπου 5 ώρες γυρισμάτων, 3.000 συνολικά φωτογραφίες και 2 μέρες επεξεργασία!