Εθιμοτυπική συνάντηση με την αντιπεριφερειάρχη Χρύσα Ντιντή πραγματοποίησε η Προϊσταμένη Εφορίας Αρχαιοτήτων Τρικάλων Κρυσταλλία Μαντζανά.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000082547.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Η κα. Μαντζανά ευχήθηκε στην αντιπεριφερειάρχη και την ενημέρωσε για τα έργα που υλοποιεί η εφορία αρχαιοτήτων και για τα ενταγμένα έργα στο ΕΣΠΑ που είναι προς υλοποίηση.
Η αντιπεριφερειάρχης έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τα έργα που υλοποιούνται με προγραμματικές συμβάσεις σε συνεργασία με την Π.Ε. Τρικάλων και διαβεβαίωσε πως θα υπάρξει άριστη συνεργασία μεταξύ τους.