![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/img-20231122-083314.jpg?resize=1200%2C962&ssl=1)
Η εποχή της εκλεγμένης Αντιπεριφερειάρχου Τρικάλων Χρύσας Ντιντή μόλις ανέτειλε και δικαίως κάθε κίνηση της σε δημόσια εμφάνιση προκαλεί τα …ετοιμοπόλεμα κλικ των φωτογράφων.
Το σύντομο, αλλά εγκάρδιο τετ α τετ της συνεργάτιδας του Δημήτρη Κουρέτα με τον Δεσπότη Τρίκκης, στο περιθώριο του εορτασμού της ημέρας των Ενόπλων Δυνάμεων, ήταν μία ακόμη αφορμή για φωτογραφική αποτύπωση….
Η νέα πραγματικότητα για τη χαμογελαστή Χρύσα που δείχνει έτοιμη από καιρό….