Σε χαρούμενο και οικογενειακό κλίμα πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας των Υπαλλήλων της Υποδιεύθυνσης Κτηνιατρικής Π. Ε Τρικάλων. Ο προϊστάμενος της υπηρεσίας Σπύρος Ζτρίβας, ευχήθηκε σε όλους τους συναδέλφους και στον καθένα ξεχωριστά για το νέο έτος.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-096137698.jpg?resize=1200%2C1182&ssl=1)
Η Αντιπεριφερειάρχης κα Χρύσα Ντιντή τίμησε με την παρουσία της την εκδήλωση κοπής πρωτοχρονιάτικης πίτας των Υπαλλήλων της Υποδιεύθυνσης Κτηνιατρικής Π. Ε Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-096337699.jpg?resize=900%2C1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-096637700.jpg?resize=900%2C1200&ssl=1)