Η κοπή πίτας της Δ/νσης Οικονομικών του Δ. Τρικκαίων
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/oikon1.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα για το 2024 έκοψε το προσωπικό της Δ/νσης Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου Τρικκαίων την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 . Ο Δήμαρχος Νίκος Σακκάς απηύθυνε ευχές για τη νέα χρονιά και για τη συνέχιση της εξυπηρέτησης των πολιτών σε έναν πολύ σημαντικό τομέα. Ευχές απηύθυνε και η αρμόδια αντιδήμαρχος Σοφία Αλεστά, ενώ το καλωσόρισμα έκανε ο διευθυντής της υπηρεσίας κ. Γ. Σιακαβάρας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/oikon3.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/oikon2.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων