Η κοπή πίτας των ΚΔΑΠ του Δήμου Τρικκαίων
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/kd138120.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Σε οικογενειακό κλίμα, με ζεστή ατμόσφαιρα, με ευχές για δημιουργία και νέες εκπαιδευτικές αναζητήσεις το 2024, έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα, την Κυριακή 4 Φεβρουάριου 2024 τα ΚΔΑΠ του Δήμου Τρικκαίων «ΟΜΟΝΟΙΑ», «ΣΤΑΘΜΟΣ» και «ΦΡΟΥΡΙΟ».
Την βασιλόπιτα έκοψαν η Αντιδήμαρχος κοινωνικής μέριμνας κ. Δήμητρα Νάτσινα και οι υπεύθυνοι των ΚΔΑΠ Νικολάου Βιβή, Παπαστάθης Ιωάννης, Παλάβρα Μαρία υποσχόμενοι περισσότερα εκπαιδευτικά προγράμματα και δραστηριότητες για τη νέα χρονιά.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/kd238121.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Η διεύθυνση και οι εκπαιδευτικοί εύχονται σε όλους μια καλή, ευλογημένη και δημιουργική χρονιά με υγεία και πολλά χαμόγελα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/kd338122.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων