Η κοπή της πίτας του Πολιτιστικού Συλλόγου Βαθυρεύματος παρουσία του Δημάρχου Πύλης Κωνσταντίνου Μαράβα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000082095.jpg?resize=1200%2C800&ssl=1)
Πραγματοποιήθηκε η κοπή της πίτας του Πολιτιστικού Συλλόγου Βαθυρεύματος το Σάββατο 17/2 στην οικογενειακή Ταβέρνα «Αγιονέρι» στο 2ο χλμ Τρικάλων –Ριζαριού, παρουσία αρκετού κόσμου, του Δημάρχου Πύλης Κων/νου Μαράβα , του Προέδρου της Δημοτικής Κοινότητας Βαθυρεύματος κ. Χρήστου Ρούσα , της Προέδρου του Συλλόγου κ. Ανδριάνας Μπαλά και της Προέδρου του Πολιτιστικού Συλλόγου Παραμέρου κ. Γιούλης Αναγνώστου.