![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/img-64bc6bec9d49f4dc9292f385d5909dd5-v-1.jpg?resize=766%2C1200&ssl=1)
Ηλίας Καραμαγκιόλας: Δυναμικά για το Δημοτικό Συμβούλιο Τρικκαίων
Κερδίζει έδαφος στους δημότες Τρικκαίων, η υποψηφιότητα του Ιατρού – Αλλεργιολόγου Ηλία Καραμαγκιόλα. Ο δυναμικός επιστήμονας επιθυμεί να εργαστεί για την πόλη της καρδιάς του, με σεβασμό στις ανάγκες των συνδημοτών αφού πρωταρχική του μέριμνα είναι η ανάδειξη των προτεραιοτήτων που συμβάλλουν στη βελτίωση της καθημερινότητας τους. Ο γιατρός κινείται διακριτικά, αλλά αποφασιστικά για να χαράξει τη δική του εποχή στην τοπική αυτοδιοίκηση! Αποτελεί επιλογή του Νίκου Σακκά και όραμα του είναι είναι η δημιουργία ενός δήμου με σύγχρονες υπηρεσίες και ευρωπαϊκή εμβέλεια.