![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/img-20231005-222744.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
«Δε θα μετανοιώσω ποτέ που ήμουν στο πλευρό του Θοδωρή Χήρα» αναφέρει σε ανακοίνωση της, η επιχειρηματίας της Πύλης Κατερίνα Καλαπανίδα, η οποία ρίχτηκε στη μάχη των δημοτικών εκλογών, εμπνευσμένη από τις αρχές και τις αξίες του συνδυασμού «Πορεία στο Μέλλον». Η πρώην υποψήφια δημοτική σύμβουλος Πύλης ευχαριστεί θερμά όσους την τίμησαν με τη ψήφο τους και τονίζει πως θα συνεχίσει να αγωνίζεται για ένα καλύτερο μέλλον. Οπως αναφέρει χαρακτηριστικά…«Δεν σταματάμε εδώ, ο αγώνας για ελπίδα, προοπτική και δημιουργία ξεκίνησε την επομένη των εκλογών με ίδιο ζήλο και μεράκι»