![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078101.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Μέσα σε χαρούμενο και δημιουργικό κλίμα, με διάχυτη νότα αισιοδοξίας, πραγματοποιήθηκε χθες, Τρίτη 23/1, στα «Μανάβικα» των Τρικάλων, η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της δυναμικής εταιρείας Νούλας Moto (YAMAHA ΝΟΥΛΑΣ Ο.Ε.)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078102.jpg?resize=1200%2C899&ssl=1)
Σε οικογενειακή ατμόσφαιρα, ο υπεύθυνος της εταιρείας Θοδωρής Νούλας και όλο το πρόθυμο και εξυπηρετικό team αντάλλαξαν ευχές, με την ελπίδα το 2024 να είναι ειρηνικό, δημιουργικό και παραγωγικό.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078092.jpg?resize=1200%2C901&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078100.jpg?resize=1200%2C1162&ssl=1)
Τυχερή της βραδιάς η Αθηνά, που κέρδισε το φλουρί, πήρε ένα ξεχωριστό δώρο και κατακλύστηκε από τις ευχές όλων!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078099.jpg?resize=1200%2C790&ssl=1)
Στην κάθετη μονάδα Yamaha Νούλας θα βρείτε διαθέσιμη όλη τη γκάμα από μοτοσυκλέτες, scooter και παπιά της Ιαπωνικής εταιρείας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078104.jpg?resize=1200%2C899&ssl=1)