Κοπή πίτας για τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Νέων του Δήμου Τρικκαίων
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/dsn138358.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Μια όμορφη εκδήλωση με αφορμή την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας τους, διοργάνωσαν τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Νέων του Δήμου Τρικκαίων το απόγευμα της Κυριακής 11 Φεβρουαρίου 2024.
Η κοπή πίτας πραγματοποιήθηκε σε ευχάριστο κλίμα και με ευχές για τη νέα χρονιά. Το προεδρείο και τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Νέων του Δήμου Τρικκαίων ευχήθηκαν, αυτή η χρονιά να είναι γεμάτη με δημιουργικές δράσεις και ουσιαστικές παρεμβάσεις στην κοινωνία.
Η τυχερή που βρήκε το φλουρί ήταν η Νικολέτα Παπαστάθη, μέλος του Δημοτικού Συμβουλίου Νέων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/dsn338357.jpeg?resize=782%2C1045&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/dsn238360.jpeg?resize=1200%2C2013&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/dsn438359.jpeg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων