ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/137946.jpg?resize=1059%2C872&ssl=1)
Η ομάδα κολύμβησης της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων έκοψε την βασιλόπιτα στο Δημοτικό κολυμβητήριο Τρικάλων, παρόντες στην εκδήλωση ήταν ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων κ. Χρήστος Τρικάλης, ο Αντιδημάρχος Παιδείας, Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Τρικκαίων κ. Μιχάλης Λάππας, η Προϊσταμένη Τμήματος Παιδείας και Αθλητισμού κα Βάνα Αντωνιάδου, φοιτητές της ειδικότητας κολύμβησης του ΤΕΦΑΑ Θεσσαλίας και μαθητές Δημοτικών Σχολείων που συμμετείχαν εκείνη την ημέρα στο μάθημα της κολύμβησης.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/337948.jpg?resize=1200%2C636&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/437949.jpg?resize=720%2C1179&ssl=1)
Από τη ΔΙΠΕ Τρικάλων