![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000082105.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
Η κοπή της πίτας του Ιατρικού Συλλόγου Τρικάλων θα γίνει το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου στις 6:00μμ. Η πρόεδρος και το ΔΣ του συλλόγου προσκαλούν τα μέλη του στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του ξενοδοχείου ΑΝΑΝΤΙ.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/image038755.jpeg?resize=857%2C1200&ssl=1)
Η κοπή της πίτας του Ιατρικού Συλλόγου Τρικάλων θα γίνει το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου στις 6:00μμ. Η πρόεδρος και το ΔΣ του συλλόγου προσκαλούν τα μέλη του στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του ξενοδοχείου ΑΝΑΝΤΙ.