![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000085992.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Σε έναν ακόμα αγώνα δρόμου έδωσαν το παρών οι γνωστοί δρομείς της Δημοτικής Αστυνομίας Τρικκαίων Μανόλης και Σωτήρης.
Έμπλεοι υπερηφάνειας για τη συμμετοχή τους στον 15ο Ημιμαραθώνιο Καλαμπάκα – Τρίκαλα «Θανάσης Σταμόπουλος» οι δύο συνάδελφοί επιδεικνύουν στο φακό του trikalafocus τα αναμνηστικά της αθλητικής διοργάνωσης που συγκέντρωσε χιλιάδες δρομείς από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
Πραγματικά ακούραστοι…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000085994.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Η οικογένεια Naxmia έζησε τον παλμό του ημιμαραθωνίου, τρέχοντας και συμβάλλοντας εθελοντικά!