![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/img-6a731349ed1396c1490a7cba1af73541-v-1.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
Ακραιφνής Παοκτσής ο Τρικαλινός αξιωματικός της ΕΛ.ΑΣ Χρήστος Παπαδογιάννης, δε θα μπορούσε να απουσιάζει από τον αποψινό αγώνα του δικεφάλου του βορρά στη Γερμανία.
Ο Διοικητής του ΑΤ Πύλης επισκέφτηκε παρέα με τον φίλο του γνωστό δικηγόρο Απόστολο Γκατζιό , το ξενοδοχείο όπου έχει καταλύσει η αποστολή του ΠΑΟΚ και φωτογραφήθηκαν με τον προπονητή της ομάδας Ραζβάν Λουτσέσκου. Ευχήθηκαν καλή επιτυχία στην ομάδα της καρδιάς τους!