Μεγάλη γιορτή Πανελλήνιας Εμβέλειας της Κυνοφιλίας στα Τρίκαλα
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000088378.jpg?resize=777%2C517&ssl=1)
Ο Κυνοφιλικός Όμιλος Τρικάλων (ΚΟΤ) πραγματοποιεί και προσκαλεί σε μια πανδαισία κυνοφιλικής Αναζήτησης το διήμερο Σάββατο και Κυριακή 23και 24 Μαρτίου, αγώνας Α. Κ. Ι.-Ε.ΦΥ.Π. πρακτική Κυνηγιού σε Ορτύκι εκτροφής, στην περιοχή Ζεύς Γόμφων (Ζώνη Εκπαίδευσης Σκύλων ) του Δήμου Πύλης έναρξης αγώνων 0.8.00. για Αγγλικές και Ηπειρωτικές Φυλές.