![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000084975.jpg?resize=1052%2C928&ssl=1)
Με επιτυχία έπεσε την Κυριακή (3/3) η αυλαία του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ανδρών – Γυναικών στο Α΄ Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης. Στους αγώνες που παρακολούθησαν εκατοντάδες κόσμου έλαμψε και πάλι το αστέρι της Τρικαλινής Ευαγγελίας Καζάλα του (ΑΣ ΤΡΙΚΛΑΩΝ) η οποία ήρθε δεύτερη κατακτώντας το αργυρό μετάλλιο στην κατηγορία 55kg. Η δυναμική Ευαγγελία άφησε μια ακοσμία υπόσχεση για μια πορεία γεμάτη μετάλλια στον αθλητικό στίβο.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000084976.jpg?resize=1200%2C896&ssl=1)