![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078076.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Την καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας διοργανώνει ο Κυνηγετικός Σύλλογος Τρικάλων. Ακολουθεί η πρόσκληση του συλλόγου στην κοπή της πίτας που θα λάβει χώρα την Πέμπτη 25 Ιανουαρίου 2024.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/screenshot-20240123-175835.jpg?resize=1071%2C684&ssl=1)
Την καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας διοργανώνει ο Κυνηγετικός Σύλλογος Τρικάλων. Ακολουθεί η πρόσκληση του συλλόγου στην κοπή της πίτας που θα λάβει χώρα την Πέμπτη 25 Ιανουαρίου 2024.