![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/img-a8f87b7c014d7bd805ff55f8c3c21480-v.jpg?resize=900%2C1200&ssl=1)
Για όσους δίνουν περισσότερη φροντίδα στη σιλουέτα τους αλλά δεν θέλουν να στερηθούν τις γλυκές απολαύσεις, ο αγαπημένος σας “Νάρκισσος” προσθέτει νέες ακαταμάχητες προτάσεις στο οπλοστάσιο γεύσεων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/img-20240412-200732.jpg?resize=1200%2C768&ssl=1)
Ο «ανήσυχος» σεφ Πάνος, δημιούργησε μια γλυκιά δυάδα που υπόσχεται δυνατό ταξίδι στη γεύση της σοκολάτας χωρίς να σε ζώνουν οι τύψεις…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/img-13a0b94f4e7b20842a70d971ef696d75-v.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Δεν έχεις παρά να ζητήσεις σοκολατόπιτα χωρίς ζάχαρη και προφιτερόλ χωρίς ζάχαρη και το εξυπηρετικό προσωπικό του αγαπημένου καφέ ζαχαροπλαστείου θα σας τα φέρει αμέσως, φρεσκότατα και αφράτα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/img-2efa25517465b58422e158c3c7f43318-v-1.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Και μην ξεχνατε! Το Πάσχα πλησιάζει και ο “Νάρκισσος” κινείται σε ρυθμούς γιορτινούς!
Σας περιμένουμε στα γραφικά μανάβικα της πόλης των Τρικάλων.