![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/photo-1703401572403.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Οι pastry chef του “Νάρκισσου” Κωστής Βασιλείου και Στέφανος Παπαστεριάδης έχουν κέφια! Ετοίμασαν για σας το πιο γλυκό δώρο για την ευτυχισμένη περίοδο των Χριστουγέννων και την υποδοχή του 2024!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/photo-1703401569094.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Χαρείτε αυτές τις ξεχωριστές μέρες μαζί με τα αγαπημένα σας πρόσωπα, συντροφιά με τον Χριστουγεννιάτικο κορμό, με σοκολάτα γάλακτος , tonka και μπανάνα….πάνω σε τραγανή βάση φεγιεντίνης από τους pastry chefs Βασιλειου Κων/νο και Παπαστεριαδη Στέφανο.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/photo-1703401565766.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/photo-1703401556703.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Από το πρωί μέχρι το βράδυ, στον φιλόξενο χώρο του αγαπημένου καφέ – ζαχαροπλαστείου στα «Μανάβικα», η απλή μας επίσκεψη μετατρέπεται σε μία όμορφη εμπειρία που χαρίζει χρώμα στην καθημερινότητα μας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/photo-1703401560893-1.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)