![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/screenshot-2023-0930-122836.jpg?resize=706%2C392&ssl=1)
Βραδιά με πολλές συγκινήσεις για τον υποψήφιο δήμαρχο Πύλης Θοδωρή Χήρα, κατά τη χθεσινή περιοδεία του συνδυασμού «Πορεία στο Μέλλον», στις Κοινότητες Δροσερού, Μουριάς και Παλαιομοναστήρου.
Η αγάπη στο πρόσωπο του επισφαλής ήταν έκδηλη και τα μηνύματα στήριξης ηχηρά.
Δείτε στιγμές που απαθανάτισε ο φακός, με πρωταγωνιστές δημότες που βιώνουν τον παλμό των δημοτικών εκλογών και προσδοκούν λύσεις σε σημαντικά ζητήματα που άπτονται της καθημερινότητας τους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184421.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184453-1.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184619.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184507.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-185423.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-201504.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184519.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184539.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184553.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-195228.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184709.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-195155.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-204330.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-201456.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-195210.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-184720.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-202608.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-190107.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-190944.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-190951.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-191153.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-191014.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-191024.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-191032.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-201338.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-191044.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-201519.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-201528.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203057.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203106.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203116.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203130.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203137.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203148.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203156.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203213.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203243.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203343.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203352.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203359.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-204359-1.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-203431.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-204225.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-204521.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-204750.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/img-20230929-204333.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/image29.jpeg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/received-865548175204066.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/image4.jpeg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/received-241100638553267.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/received-156673804169099.jpeg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/09/received-334104362485382.jpeg?resize=1200%2C900&ssl=1)