![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000092980.jpg?resize=1080%2C1495&ssl=1)
Στην τελική ευθεία εισέρχονται ετοιμασίες του Μορφωτικού Εκπολιτιστικού Συλλόγου Δενδροχωρίου «ΤΟ ΘΕΜΕΛΙΟ» για το παραδοσιακό Ηπειρώτικο γλέντι που θα πραγματοποιηθεί στην πλατεία του χωριού, την Τρίτη 7 Μαΐου. Τα δραστήρια μέλη του συλλόγου υπόσχονται μια βραδιά αξέχαστη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000092981.jpg?resize=1200%2C488&ssl=1)
previous
Λαϊκή Συσπείρωση: Ο ανδριάντας του Στρατηγού Στέφανου Σαράφη θα διατηρηθεί σε δεσπόζουσα θέση στην κεντρική πλατεία Τρικάλων
next