![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/img-20231125-191106.jpg?resize=700%2C620&ssl=1)
Η Ομαδα Ποδηλάτου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων δίνει σταθερά το παρών σε όλα τα μεγάλα γεγονότα που λαμβάνουν χώρα στην πόλη των Τρικάλων. Τα ευγενικά και πρόθυμα μέλη της να συμβάλλουν στην ομαλή διεξαγωγή τους για το καλό της τοπικής κοινωνίας και των επισκεπτών. ‘Έτσι και χθές, Παρασκευή, οι έμπειροι αστυνομικοί ποδηλάτες ήταν στο ξεκίνημα του 12ου Μύλου των Ξωτικών για να παράσχουν οποιαδήποτε πληροφορία στους εκατοντάδες φίλους των Ξωτικών από κάθε γωνιά της Ελλάδας, που πέρασαν τις πύλες του μεγαλύτερου Χριστουγεννιάτικου Πάρκου της χώρας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/img-20231125-190945-1.jpg?resize=704%2C924&ssl=1)