Ποιος αριθμός κερδίζει το ποδήλατο του TriVino
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/trivino-doro.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Από τον Δήμο Τρικκαίων και την e-trikala ΑΕ ανακοινώνεται τυχερός αριθμός της κλήρωσης του TriVino. Πρόκειται για τον αριθμό «0801», που αντιστοιχεί σε ένα ποδήλατο δώρο. Οποιος/α έχει κερδίσει, μπορεί να παραλάβει το δώρο από τα γραφεία της e-trikala στον Μύλο Ματσόπουλου, προσκομίζοντας το αντίστοιχο κουπόνι.
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων