![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000082150.jpg?resize=1080%2C1080&ssl=1)
Η Ν.Ε. Τρικάλων του Τμήματος Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας του ΤΕΕ στα πλαίσια του εορτασμού για τη συμπλήρωση 100 ετών από την ίδρυση του ΤΕΕ σας προσκαλεί στις παρακάτω εκδηλώσεις:
1) Την Πέμπτη 22/02/2024 στις 14:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Κέντρου Έρευνας Μουσείου Τσιτσάνη (Βενιζέλου και Καρδίτσης 1 – Τρίκαλα), όπου θα πραγματοποιηθεί ομιλία από τον πρόεδρο του ΤΕΕ κ. Γιώργο Στασινό και ακολούθως συμβολική κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας παρουσία του προέδρου, και
2) Την Παρασκευή 23/02/2024 στις 21:00 στο “Ανδρομέδα Μουσικό Στέκι” (Στουρνάρα 10-12 – Τρίκαλα), όπου θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της Νομαρχιακής Επιτροπής (Δωρεάν Είσοδος με 1 ποτό)
Η παρουσία σας στις ανωτέρω εκδηλώσεις θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Εκ της Ν.Ε. ΤΕΕ Τρικάλων
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000082151.jpg?resize=848%2C1200&ssl=1)