![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/11/fb-img-1699448889374.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
Αγαπητά μέλη και φίλοι του Συλλόγου μας
ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Κυνηγετικού Συλλόγου Πύλης έχουμε την τιμή και τη χαρά να σας προσκαλέσουμε, στα εγκαίνια του γραφείο του Συλλόγου μας, την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου και ώρα 12..00 π. μ. στην Γεφυροπλάστιγγα (πλησίον ΔΕΥΑΠ) στην Πύλη Τρικάλων.
Θα επακολουθήσει δεξίωση κέτερινγκ μετά την περιήγηση του γραφείου.
Σας Περιμένουμε!!!
Με τιμή,
Το Δ.Σ. του Κυνηγετικού Συλλόγου Πύλης