![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/img-656339308.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Εθιμοτυπική και ουσιαστική επίσκεψη πραγματοποίησαν στο γραφείο της αντιπεριφερειάρχη Χρύσας Ντιντή, ο πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων Ιωάννης Αναγνώστου, ο γεν. γραμματέας Λάμπρος Μητσικός, ο αναπλ.γεν.γραμματέας Βασίλης Καραλής και ο ταμίας της ένωσης Δημήτρης Πλόκας.
Στο επίκεντρο της συζήτησης η άριστη συνεργασία της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων με την περιφέρεια καθώς και η, με οποιονδήποτε τρόπο, συνδρομή στην υλοποίηση του νέου κτιρίου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων, στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων της.