![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/img-cefe67c7db8e62881afb9499d811d206-v47347.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
Στο πλαίσιο της ανάπλασης της κεντρικής πλατείας το εκδοτήριο εισιτηρίων του ΑΣΤΙΚΟΥ ΚΤΕΛ Τρικάλων μεταφέρεται στην πλατεία Εθνικής Αντίστασης (Κιτριλάκη). Από σήμερα οι επιβάτες θα εξυπηρετούνται από εκεί.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/img-8a4a076c33347d0cc7b2a037585753a5-v47349.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
Στο πλαίσιο της ανάπλασης της κεντρικής πλατείας το εκδοτήριο εισιτηρίων του ΑΣΤΙΚΟΥ ΚΤΕΛ Τρικάλων μεταφέρεται στην πλατεία Εθνικής Αντίστασης (Κιτριλάκη). Από σήμερα οι επιβάτες θα εξυπηρετούνται από εκεί.