Στον Άγιο Δημήτριο με Ντιντή και Κοντοτόλη ο Σωτήρης Παπαχρήστος
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/image-4-81.jpg?resize=750%2C430&ssl=1)
Στον Μέγα Εσπερινό που έγινε στον Άγιο Δημήτριο Καλαμπάκας παραβρέθηκε ο Σωτήρης Παπαχρήστος.
Ο νέος Αρχηγός της Μείζονος Αντιπολίτευσης στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Μετεώρων και νυν Δημοτικός Σύμβουλος κ. Σωτήρης Παπαχρήστος βρέθηκε στο χωριό Άγιος Δημήτριος Καλαμπάκας με δημοτικούς του συμβούλους – εκλεγμένους και μη – και δίπλα στη νέα Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε Τρικάλων κα. Χρύσα Ντιντή και την Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ κα Μαρίνα Κοντοτόλη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/10/image-4-82.jpg?resize=800%2C1067&ssl=1)
Kalabakacity.gr