Συμπληρώθηκε ο αριθμός συμμετεχόντων στο Aqua Aerobic της «Αθλησης για Ολους»
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-1-56.jpg?resize=979%2C1200&ssl=1)
Ο Δήμος Τρικκαίων ενημερώνει ότι ήδη συμπληρώθηκε ο αριθμός ατόμων για το πρόγραμμα Aqua Aerobic της «Αθλησης για Ολους». Οι αιτήσεις πλέον που υποβάλλονται, αφορούν σε τυχόν θέσεις επιλαχόντων/ουσών.
Για τα υπόλοιπα προγράμματα η υποβολκή αιτήσεων συνεχίζεται κανονικά είτε στο email gkofou@trikalacity.gr είτε αυτοπροσώπως στα γραφεία του τμήματος Αθλητισμού (Καποδιστρίου 13), τηλ. Επικοινωνίας: 2431353518, υπεύθυνη επικοινωνίας κ. Γεωργία Κωφού και στην ιστοσελίδα του Δήμου Τρικκαίων www.trikalacity.gr
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων