![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/fb-img-1702121078674.jpg?resize=952%2C1427&ssl=1)
Στην Αράχωβα βρίσκεται ο Διευθυντής του Κέντρου Υγείας Πύλης Γιάννης Κουτσονάσιος, όπου συμμετέχει ως Συμπρόεδρος στο 18 Πανελλήνιο Πολυθεματικό Συνέδριο της Ελληνικής Αστυνομίας Εταιρείας Έρευνας & Εκπαίδευσης στην ΠΦΥ.
Ο ίδιος έγραψε στον προσωπικό του λογαριασμό στο fb για την τιμή που του έγινε, μέσω της συμμετοχής του στο συνέδριο με πληθώρα σημαντικών ιατρικών διαλέξεων:
«18ο Πανελλήνιο Πολυθεματικό Συνέδριο της Ελληνικής Εταιρείας Έρευνας & Εκπαίδευσης στην ΠΦΥ.
8-10/12/23 Αράχωβα
Είχα την τιμή και την χαρά να συμμετέχω ως Συμπρόεδρος σε πολύ σημαντικές Ιατρικές διαλέξεις .
Η γνώση των γιατρών στις νέες εξελίξεις δεν σταματά ποτέ και είναι και προς όφελος των ασθενών».