ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Τρικάλων: Στα Τρίκαλα η Ολυμπία Τελιγιορίδου, πρώην Υφυπουργός του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000086429.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
Το απόγευμα της Παρασκευής, 15/3/2024, θα βρεθεί στα Τρίκαλα η Ολυμπία Τελιγιορίδου, πρώην Υφυπουργός και νυν μέλος την Πολιτικής Γραμματείας του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ όπου και θα παραχωρήσει συνέντευξη τύπου στα τοπικά ΜΜΕ στις 17:00 στο ξενοδοχείο “Πανελλήνιον”. Κατόπιν, στις 18:00 και στον ίδιο χώρο, θα συναντηθεί με τη νέα Νομαρχιακή Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Τρικάλων καθώς και με μέλη του κόμματος.
Γραφείο Τύπου ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Τρικάλων