![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/photo-1686809918656.jpg?resize=1200%2C723&ssl=1)
Το Φιλανθρωπικό Σωματείο ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ γνωστοποιεί στα μέλη του ότι η αναχώρηση για το Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 14/01/2024 και ώρα 10:00 απο την πλατεία Κιτριλάκη (πρώην Κωστάρα).
Το Φιλανθρωπικό Σωματείο ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ γνωστοποιεί στα μέλη του ότι η αναχώρηση για το Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 14/01/2024 και ώρα 10:00 απο την πλατεία Κιτριλάκη (πρώην Κωστάρα).