Κέφι και χορός στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Πύλης.
Την ετήσια Χοροεσπερίδα του διοργανώνει το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Πύλης, στην ταβέρνα – ψησταριά ”ΜΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΑ”. Παράλληλα θα πραγματοποιηθεί η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας και θα υπάρχει πλούσια λαχειοφόρος!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000079496.jpg?resize=848%2C1200&ssl=1)