![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/img-20231210-140157.jpg?resize=1200%2C805&ssl=1)
Χωρίς τις αισθήσεις του βρέθηκε νωρίς ο πρωί της Κυριακής ένας 50χρονος άνδρας στην οδό Μετεώρων, στην πόλη των Τρικάλων.
Ο άτυχος άνδρας εντοπίστηκε από περίοικους που κάλεσαν αμέσως το ΕΚΑΒ. Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο που μετέφερε τον 50χρονο στο Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων, όπου δυστυχώς διαπιστώθηκε ο θάνατός του. Για τα ακριβή αίτια του θανάτου του θα ακολουθήσει νεκροψία-νεκροτομή.
trikalaenimerosi.gr