![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/img-20230525-212244.jpg?resize=1200%2C1025&ssl=1)
Συνελήφθη, χθες (03-12-2023) το βράδυ στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Τρικάλων/Ομάδα ΔΙ.ΑΣ., ένας ημεδαπός άνδρας, διότι σε γενόμενο έλεγχο κατελήφθη να φέρει στην κατοχή του ένα μαχαίρι τύπου «μπαλτά», το οποίο κατασχέθηκε.
Συνελήφθη, χθες (03-12-2023) το βράδυ στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Τρικάλων/Ομάδα ΔΙ.ΑΣ., ένας ημεδαπός άνδρας, διότι σε γενόμενο έλεγχο κατελήφθη να φέρει στην κατοχή του ένα μαχαίρι τύπου «μπαλτά», το οποίο κατασχέθηκε.