![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096042.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Σε κλίμα συναδελφικότητας και ενθουσιασμού πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου 11/5/2024 στο ψυχαγωγικό κέντρο Story – Under the Stars, ο ετήσιος χορός της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096062.jpg?resize=706%2C392&ssl=1)
Εγκάρδιο χαιρετισμό απηύθυνε ο «οικοδεσπότης» πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Νομού Τρικάλων Γιάννης Αναγνώστου, ο οποίος καλωσόρισε όλους όσοι παραβρέθηκαν στην εκδήλωση και ευχαρίστησε τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και όσους συνεργάστηκαν για την λαμπερή βραδιά που πρόσφερε η Ε.ΑΣ.Υ.Τ. στους αστυνομικούς και τους φίλους της Αστυνομίας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096055.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Στη διάρκεια της εκδήλωσης βραβεύτηκαν αστυνομικοί που συνταξιοδοτήθηκαν, παιδιά αστυνομικών που εισήχθησαν στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση, ενώ η ατμόσφαιρα πλημμύρισε με συγκίνηση στη βράβευση της ομάδας ΟΠΚΕ Τρικάλων που βρίσκεται δίπλα στο πολίτη, αντιμετωπίζοντας επικίνδυνα περιστατικά, ενώ σε ένα από αυτά υπήρξε πρόσφατα σοβαρός τραυματισμός συναδέλφου τους.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096051.jpg?resize=1200%2C895&ssl=1)
Την όμορφη βραδιά που έλαβε χώρα στο κατώφλι του καλοκαιριού παρουσίασε η λαμπερή Όλγα Αντωνίου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096071-1.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096106.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ακολούθησε γλέντι μέχρι το πρωί με τον κόσμο να χορεύει στους ρυθμούς των καλλιτεχνών που δημιούργησαν εκπληκτική ατμόσφαιρα με γνωστές επιτυχίες.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096043.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Δείτε φωτογραφίες και βίντεο:
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096107.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096056.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096057.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096058.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096059.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096060.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096061.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096063.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096064.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096065.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096066.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096067.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096068.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096069.jpg?resize=1200%2C675&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096070.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096053.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096050.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000095954.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096045.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096047.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096049.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096044.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096054.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)