![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000080420-1.jpg?resize=1068%2C603&ssl=1)
Υπογράφηκε από τον Δήμαρχο Φαρκαδόνας κ. Σπυρίδων Αγναντή, η σύμβαση για το έργο «Αποκατάσταση ζημιών σε σχολικά κτίρια λόγω του σεισμού της 3ης Μαρτίου 2021» συνολικού προϋπολογισμού 356.508,04 €, χρηματοδοτούμενο από πιστώσεις του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων (ΣΑΕ055).
Ανάδοχος του παραπάνω έργου είναι η εταιρεία ΑΘ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ &ΣΙΑ Ο.Ε. με εκπρόσωπο τον κ. Καρβούνη Αθανάσιο.
Παρόν στην υπογραφή της σχετικής σύμβασης ήταν εκτός του Δημάρχου Φαρκαδόνας και του κ. Καρβούνη Αθανάσιου, ο προϊστάμενος της τεχνικής υπηρεσίας του Δήμου κ. Ράδος Παναγιώτης.