![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000081971.jpg?resize=1068%2C603&ssl=1)
Υπογράφηκε από τον Δήμαρχο Φαρκαδόνας κ. Σπυρίδων Αγναντή, η σύμβαση για το έργο «Ασφαλτόστρωση αγροτικών δρόμων Δήμου Φαρκαδόνας» συνολικού προϋπολογισμού 1.635.266,97 €, χρηματοδοτούμενο από πιστώσεις του Προγράμματος «Αντώνης Τρίτσης».
Ανάδοχος του παραπάνω έργου είναι η εταιρεία ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. με εκπρόσωπο τον κ. Κατσιάβα Χρήστο.
Παρόν στην υπογραφή της σχετικής σύμβασης ήταν εκτός του Δημάρχου Φαρκαδόνας και του κ. Κατσιάβα Χρήστου, ο προϊστάμενος της τεχνικής υπηρεσίας του Δήμου κ. Ράδος Παναγιώτης.