![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000084960.jpg?resize=1068%2C603&ssl=1)
Υπογράφηκε από τον Δήμαρχο Φαρκαδόνας κ. Σπυρίδων Αγναντή, η σύμβαση για το έργο «Εργασίες ανακαίνισης των ΚΕΠ του Δήμου Φαρκαδόνας του χρηματοδοτικού προγράμματος “Εκσυγχρονισμός των ΚΕΠ”» συνολικού προϋπολογισμού 105.709,84 €, χρηματοδοτούμενο από πιστώσεις του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων και συγκεκριμένα από σε βάρος της 2022ΤΑ063000315190859, του Π.Δ.Ε. (ΣΑΤΑ 063).
Ανάδοχος του παραπάνω έργου είναι η εταιρεία ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ- ΜΟΣΧΟΣ – ΜΕΤΡΟΝ Α.Τ.Ε με εκπρόσωπο τον κ. Μουστακίδη Ορέστη.
Παρόν στην υπογραφή της σχετικής σύμβασης ήταν εκτός του Δημάρχου Φαρκαδόνας και του κ. Μουστακίδη Ορέστη, ο προϊστάμενος της τεχνικής υπηρεσίας του Δήμου κ. Ράδος Παναγιώτης.