![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078031.jpg?resize=1200%2C773&ssl=1)
Με υπερηφάνεια ανακοινώνουμε την ανανέωση της συνεργασίας μας με δύο εξαιρετικές επιχειρήσεις, ευγνώμονες για την αφοσίωση τους στην υποστήριξη της ομάδας μας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078029.jpg?resize=880%2C771&ssl=1)
Η εταιρεία
ΖΩΟΤΡΟΦΈΣ ΘΕΣΣΑΛΊΑΣ στηρίζει την ομάδα μας παρέχοντας υψηλής ποιότητας ενδυμασία, μαζί με τίς Ασφάλειες MATRIX ΖΑΡΙΔΑΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΏΝΗΣ
Η εμπιστοσύνη τους ενισχύει τη δέσμευσή μας για υψηλές επιδόσεις και κοινωνική προσφορά.
Ευχαριστούμε για τη στήριξή τους και είμαστε βέβαιοι ότι αυτή η συνεργασία θα μας οδηγήσει σε νέα μεγάλα επιτεύγματα, προάγοντας τον αθλητισμό και την ευημερία στον Α Ο. Πιάλειας “Ο ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ”
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000078030.jpg?resize=1048%2C777&ssl=1)