Όαση δροσιάς αποτελεί η ρομαντική γωνιά του «Νάρκισσου» στα παραδοσιακά σοκάκια των «μανάβικων»…
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/1000101530.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Με φόντο το ρολόι του Φρουρίου, το αγαπημένο καφέ-ζαχαροπλαστείο της πόλης, με τη ρετρό αισθητική, λειτουργεί σαν …«χρονοκάψουλα» ποιοτικών γεύσεων, αφού η παρέα αισθάνεται ότι «μεταβαίνει» σε άλλη εποχή, πλήρως αποφορτισμένη από το άγχος της καθημερινότητας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/1000101531.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Δροσερά cocktails, απολαυστικά γλυκά και πολλά εδέσματα στην πιο όμορφη γωνιά της πόλης….
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/1000101532.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ο Νάρκισσος είναι ένα ξεχωριστό, όμορφο μαγαζί στη συνοικία του Βαρουσίου, όπου ντόπιοι και επισκέπτες των Τρικάλων μπορούν να απολαύσουν τον καφέ, να γευτούν τα υπέροχα γλυκά που ετοιμάζει με μεράκι η ομάδα του, να δροσιστούν με παγωτά και φυσικά να εξορμήσουν το βραδάκι για ποτάκι.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/1000101529.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ένα μαγαζί για όλη την οικογένεια και την παρέα που απολαμβάνει την ζεστασιά του πρόθυμου και χαμογελαστού προσωπικού.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/1000101534.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Κι αυτό το καλοκαίρι, το προσωπικό του καφέ «Νάρκισσος» θα μας υποδέχεται πρωί-βράδυ στον φιλόξενο χώρο τους και θα μετατρέπουν την απλή μας επίσκεψη σε μία όμορφη εμπειρία που θα φωτίζει την καθημερινότητα μας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/06/1000101528.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)