![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191011_201056.jpg?w=1200&ssl=1)
Μήνυμα ενίσχυσης της προσπάθειας που καταβάλει η διοικηση του ΑΟ Τρίκαλα ώστε η ομάδα να αποκτήσει την αίγλη της, απέστειλε μέσα από το δελτίο ειδήσεων της tv-10, o εμψυχωτής του Δημοτικού σταδίου και των φιλάθλων Chris Karakikes. O γνωστός ραδιοφωνικός παραγωγός μίλησε για τη φετινή προσπάθεια των κυανέρυθρων στο απαιτητικό πρωτάθλημα της football league, πρόβλεψε νίκη των Τρικάλων με 2-0 στο θεσσαλικό ντέρμπι με τον Ολυμπιακό Βόλου και κάλεσε τον κόσμο να δώσει ηχηρό παρών στις εξέδρες του Δημοτικού Σταδίου. Αυτό κάνει χρόνια τωρα ο άνθρωπος των “μπουθ” με τη μπάσα φωνη… ανεβάζει τα ντεσιμπέλ!